o konkursie

Strona główna  >  Konkurs  >  Partnerzy


Asus to spółka należąca do Najbardziej Podziwianych Firm na Świecie według magazynu „Fortune” i z poświęceniem tworzy inteligentne rozwiązania na dziś i na przyszłość. W skład naszego obszernego portfolio wchodzą m.in. ZenFone, ZenBook i cała gama urządzeń i komponentów IT, w tym rozwiązania AR, VR oraz IoT. ASUS zatrudnia ponad 16 tys. osób na całym świecie i ponad 5 tys. światowej klasy utalentowanych pracowników w dziedzinie badania i rozwoju. Dzięki swoim innowacyjnym produktom i zaangażowaniu w jakość spółka otrzymała 4511 nagród i odnotowała dochód na poziomie około 13 mld dol. w 2017 roku.

Audio Network to biblioteka muzyczna, zawierająca ponad 150 tys. utworów premium o najwyższej jakości dźwięku. Znajdziecie w niej wszystko od muzyki klasycznej, przez ostrzejsze brzmienia, soulowe głosy, aż po muzykę świata i elektroniczne bity. Intuicyjna wyszukiwarka pomaga znaleźć wymarzony utwór po słowach kluczowych, gatunku muzycznym, gatunku produkcji, do jakiej chcecie użyć muzyki, nastroju czy instrumentach. Muzyka jest dostępna od ręki, a różnorodność i elastyczność licencji dopasowanych do produkcji i/lub kampanii, gwarantują proste i transparentne korzystanie z fonoteki.
Wyłącznym przedstawicielem Audio Network w Polsce jest No Problemo Publishing. Jeśli chcesz założyć konto i korzystać z muzyki Audio Network napisz do nas: agnieszka@noproblemopub.com


Dr Irena Eris to marka od lat ceniona i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Przełomowe odkrycia naukowe owocują zgłoszeniami patentowymi i prestiżowymi nagrodami. Najwyższej klasy kosmetyki pozwalają kobietom być piękniejszymi i jak najdłużej zachować atrakcyjny wygląd. Marka Dr Irena Eris jako jedyna polska jest członkiem prestiżowego francuskiego Comité Colbert – stowarzyszenia najbardziej luksusowych światowych marek, które są synonimami luksusu, niezawodności i wysokiej jakości. W tym roku marka objęła swoim patronatem kategorię „Beauty”.


Fujifilm to japoński producent sprzętu, m.in. fotograficznego, medycznego, poligraficznego, a także coraz silniejszy gracz na rynku farmaceutycznym. Firma powstała w 1934 roku i początkowo znana była głównie z produkcji filmu. Jednak przez lata dywersyfikowała gałęzie biznesu. Jest notowana na giełdach tokijskiej i amerykańskiej.

Mastercard od ponad 50 lat tworzy innowacyjne bezgotówkowe systemy płatnicze, których podstawą jest bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. W ten sposób łączy posiadaczy kart, instytucje finansowe i firmy w ponad 210 krajach na całym świecie. Marka Mastercard chce pomagać swoim użytkownikom codziennie zaczynać coś bezcennego, dlatego od lat wspiera różnorodne instytucje związane m.in. ze sztuką, rozrywką czy sportem i angażuje się w działalność charytatywną.


Narodowe Centrum Kultury (NCK) inicjuje i realizuje działania na rzecz rozwoju kultury i promocji polskiego dziedzictwa narodowego. Jest jednym z największych animatorów życia kulturalnego w Polsce. Organizuje i współorganizuje krajowe i międzynarodowe wydarzenia: festiwale, koncerty, wystawy, przeglądy, konferencje, projekty badawcze. Prowadzi działalność edukacyjną, badawczą, szkoleniową, wystawienniczą, m.in. zarządza kultową galerią Kordegarda, gdzie wystawiane są prace czołowych polskich artystów. Aktywnie angażuje się w obchody ważnych rocznic narodowych. Zarządza ogólnokrajowymi programami dotacyjnymi i stypendialnymi oraz projektami kulturalnymi, m.in. Dom Kultury+, Bardzo Młoda Kultura, Kultura Interwencje, Kadra Kultury, EtnoPolska, Młoda Polska, Gaude Polonia, Polsko-Ukraińska Wymiana Młodzieży, Ojczysty – dodaj do ulubionych, Archi-Przygody. NCK posiada własne wydawnictwo, które publikuje rocznie ok. 40 pozycji naukowych i edukacyjnych, poświęconych kulturze i historii, w tym kwartalnik „Kultura Współczesna”. Wiele z nich zdobywa nagrody na krajowych i zagranicznych przeglądach branżowych. NCK realizuje ponadto audycje radiowe poświęcone kulturze, dostępne w formie podcastów na stronie: www.audycjekulturalne.pl.

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od prawie 90 lat, oferując kompleksowe usługi logistyczne w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Rumunii. W Polsce Grupa Raben działa od 1991 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku pozwalają na świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu magazynowania, copackingu, transportu drogowego (krajowego i międzynarodowego) oraz frachtu morskiego i lotniczego. Zasoby firmy to 10 tys. wykwalifikowanych i otwartych na potrzeby klientów pracowników, 1 mln 150 tys. m kw. zróżnicowanej powierzchni magazynowej, 8 tys. nowoczesnych środków transportu, ponad 130 lokalizacji. Więcej na: www.raben-group.com

UPC Polska jest konwergentnym operatorem, liderem cyfrowych usług, oferującym nowoczesne rozwiązania telewizyjne, internet oparty na światłowodzie oraz telefonię mobilną i stacjonarną dla klientów indywidualnych i biznesowych. UPC troszczy się o klientów i zaspokaja ich potrzeby w nowoczesnym świecie, inwestując w technologie przyszłości, treści i najlepszą gigabitową sieć w Polsce. Dzięki temu wprowadziło do swej oferty oparty na światłowodzie internet o prędkości 1 Gb/s. Wysoka jakość usług oraz obsługi doceniana jest przez klientów – według badania NPS przeprowadzonego przez GemSeek Consulting UPC było najbardziej polecanym operatorem w 2018 roku. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu z UPC stają się jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili. Z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się prawie 3,5 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce. Więcej informacji o usługach UPC znajdziesz na www.upc.pl


Warszawa to miasto otwarte, różnorodne, aktywne, przyjazne, które się ciągle tworzy na nowo. Ma coś, czego wiele miast Europy i świata może jej pozazdrościć. Warszawa to nie tylko zabytki, położenie, pozycja w regionie, ale przede wszystkim mieszkańcy, którzy chcą współdecydować o swoim mieście i je rozwijać.

Warszawska Szkoła Filmowa powstała w 2004 roku i obecnie stanowi jedyny w Polsce kompleks szkół filmowych, w ramach którego prowadzone są studia licencjackie i podyplomowe, dwie zawodowe szkoły policealne, studia międzynarodowe, roczne i wakacyjne kursy, dwa licea ogólnokształcące o profilach filmowym i kreacji gier wideo. W ramach kampusu działa również zrewitalizowane studyjne kino Elektronik. Autorski program edukacyjny uczelni powstał dzięki wiedzy i doświadczeniu czynnych zawodowo praktyków, profesjonalistów branży multimedialnej. Studenci współpracują ze sobą przy produkcji filmów dyplomowych, które osiągają liczne sukcesy na festiwalach lokalnych i międzynarodowych (m.in. nominacja do Oscara, Grand Prix na Festiwalu Filmowym w Gdyni, Palm Springs Short Fest, Berlinale, w Toronto, Cannes). Kompleks szkół filmowych dysponuje profesjonalnym zapleczem dydaktycznym i sprzętem, który jest stale unowocześniany o innowacyjne technologie.


Gamellon to pierwsza tematyczna sieć partnerska YouTube w CEE, skupiająca się na treściach lifestylowych, gamingowych oraz produkcji własnych formatów na YouTube. Materiały ich twórców wyświetlane są ponad 180 mln razy w ciągu jednego miesiąca przez 47 mln stałych subskrybentów. Z Gamellon współpracują m.in. Blowek (numer 1 na polskim YouTube), Stuu (numer 2 na polskim YouTube), Cezary Pazura, Danny Ferreri, Karolek, Boxdel i Disowskyy.GetHero to pierwsza polska sieć partnerska YouTube, która weszła w skład międzynarodowej grupy – Webedia. Od pięciu lat z powodzeniem realizuje kampanie z wykorzystaniem potencjału influencerów na polskim rynku, od roku również w skali Europy i świata, na co pozwala przynależność do struktur TalentWeb, czyli największej na świecie sieci influencerów. Jej głównymi obszarami działania jest YouTube, TikTok oraz Instagram.
Wielu milionowych twórców należących do sieci oraz setki realizowanych kampanii rocznie pozwalają im zwiększać swoje dotarcie z dynamiką przekraczającą systematycznie 50 proc. rok do roku.


LifeTube – największa lokalna sieć partnerska YouTube (MCN) w Europie reprezentująca influencerów – twórców wideo. Realizuje kampanie o dowolnym zasięgu z udziałem topowych twórców internetowych w Polsce. Na swoim koncie ma ok. 1000 projektów z największymi polskimi i globalnymi markami oraz prestiżowe branżowe nagrody: Cannes Lions, Effie, Mixx Awards, KTR.


TalentMedia to agencja influencer marketingu wyspecjalizowana w wideo i YouTube, którą tworzy zespół najlepszych ekspertów, strategów, mediowców i kreatywnych w swojej kategorii. W portfolio jej realizacji jest kanał Studio Tymbark – nagrodzony Effie – największy i najpopularniejszy kanał marki w Polsce oraz kanały takie jak: Wyremontowani (dla Obi), Olek & Olek (dla Ole Ole!), Urodomaniaczki (dla Hebe) oraz Jak Mogę Pomóc (dla Euro RTV). Działamy w CEE (biura w Warszawie Sofii i Bukareszcie).

Video Brothers to najlepszy managment, dystrybucja i promocja gwiazd internetu. Jedyna na polskim rynku agencja łącząca TV z internetem. W swojej ofercie posiada głównie twórców tematycznych, muzyków oraz stacje telewizyjne. Specjalizuje się w produkcji formatów wideo z udziałem youtuberów oraz kampanii reklamowych z digital influencerami.