o konkursie

Strona główna  >  Konkurs  >  Partnerzy


Partner technologiczny

asus

Asus od ponad 25 lat tworzy inteligentne rozwiązania przeznaczone dla użytkowników domowych oraz firm. Portfolio firmy obejmuje m.in. smartfony ZenFone, notebooki ZenBook oraz ROG, szeroki asortyment urządzeń i podzespołów komputerowych, a także technologie AR, VR i IoT. ASUS zatrudnia ponad 17 000 osób na całym świecie i około 5 500 utalentowanych specjalistów z obszaru R&D. Dzięki swym osiągnięciom i wkładowi w rozwój rynku IT, ASUS figuruje na liście „World’s Most Admired Companies” magazynu „Fortune”.


Sieci partnerskie

Mediakraft TV w Polsce jest wydawcą i producentem autorskich programów, takich jak Ponki, Topowa Dycha, Hasztagi, Topowe Teorie Spiskowe, Lejdis, Tylko Kino oraz wielu innych. W Mediakraft.TV znajdziecie programy tworzone przez wybitne osobowości polskiego Internetu z dziedzin rozrywki, kultury, sportu i innych - ciekawe, wyprodukowane na światowym poziomie, autentyczne, docierające do szerokiej publiczności.LifeTube to największa sieć wielokanałowa YouTube (MCN) w tej części Europy . Reprezentujemy topowych twórców internetowych, których materiały wideo generują blisko 400 mln wyświetleń miesięcznie. Markom umożliwiamy współpracę z ponad 380 najlepszymi influencerami o ogromnym potencjale ponad 50 mln subskrypcji. Zajmujemy się managementem topowych gwiazd YouTube i tworzymy kanały YouTube dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie wideo, a Twórcom zapewniamy opiekę managerską. Realizujemy współprace z markami na kanałach youtuberów lub na kanałach firmowych. Doradzamy wizerunkowo i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube.

​Gamellon to pierwsza tematyczna sieć partnerska YouTube w CEE, skupiająca się na wspieraniu graczy. Materiały ich twórców wyświetlane są ponad 100 milionów razy w ciągu jednego miesiąca przez 13,5 miliona stałych subskrybentów. Z Gamellon współpracują m.in. Blowek, Stuu, Karolek, Boxdel i Disowskyy. Swoją pasję do gier wyrażają, pomagając youtuberom w tworzeniu i rozwijaniu silnej społeczności, społeczności YouTube GameNation. Gamellon planuje i realizuje kampanie reklamowe z udziałem najbardziej zaangażowanej grupy odbiorców na YouTube – graczy.

TalentMedia to wielokanałowa sieć partnerska YouTube (MCN) w regionie CEE i agencja wyspecjalizowana w reklamie na YouTube. W naszej sieci współpracujemy z Twórcami Premium, których zasięgi sięgają ponad 100 mln wyświetleń miesięcznie i ponad 400 mln czasu oglądania. Specjalizujemy się w budowaniu widowni dla marek. Nasz zespół tworzą eksperci, którzy zdobyte wcześniej doświadczenie w zarządzaniu największymi markami przekuwają w sukces swoich klientów. Wiemy, czego potrzebują zarówno marki, jak i twórcy. W TalentMedia łączymy ich interesy.


GetHero to niezależna, polska sieć partnerska YouTube i zarazem agencja kreatywna współpracująca z influencerami na wszelkich możliwych płaszczyznach. Do najbardziej popularnych postaci sceny YouTube, które zaufały agencji, zaliczają się między innymi Rezi, Multi, Vertez i Dezy – topowi youtuberzy wywodzący się z gamingu. GetHero to ponad 13 000 000 stałych subskrybentów oraz około 100 000 000 wyświetleń w miesiącu.W struktury GetHero wchodzi również portal ​APYNEWS.pl – największy serwis informacyjny o tematyce związanej z influencerami oraz esportem w Polsce generujący ponad 500 000 odwiedzin oraz ponad 1 000 000 odsłon miesięcznie.

Video Brothers to najlepszy managment, dystrybucja i promocja gwiazd internetu. Jedyna na polskim rynku agencja łącząca TV z Internetem. W swojej ofercie posiada głównie twórców tematycznych, muzyków oraz stacje telewizyjne. Specjalizuje się w produkcji formatów video z udziałem youtuberów oraz kampanii reklamowych z digital influencerami.