o konkursie

Strona główna  >  Konkurs  >  O konkursie

GRAND VIDEO AWARDS TO OGÓLNOPOLSKI KONKURS TWÓRCÓW WIDEO W SIECI

Ideą GVA jest uhonorowanie tych najbardziej kreatywnych, oryginalnych i nowatorskich autorów oraz promocja najlepszej twórczości wideo w polskim Internecie.

JAKOŚĆ WIDEO – JAKOŚĆ KANAŁU – JAKOŚĆ WIDZA

GVA to odpowiedź na najnowszy trend marketingowy w sieci, w którym wysoka jakość materiału wideo (a co za tym idzie potencjał marketingowy grupy docelowej kanału) staje się ważna na równi z liczbą jego odtworzeń w sieci.

SPOTKANIE TWÓRCY – MARKETERZY

Na gali rozdania nagród najlepsi twórcy wideo w sieci spotkają się z marketerami zainteresowanymi nowymi kanałami dotarcia do klientów.

PROFESJONALNE JURY

W przeciwieństwie do innych konkursów, gdzie o wynikach decyduje liczba oddanych esemesów lub like’ów, w jury GVA zasiadają specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający uznanych marek.

ZAANGAŻOWANA WIDOWNIA

Twórcy najpopularniejszych kanałów angażują do konkursu GVA swoją widownię, która poprzez głosowanie online wybiera zwycięzcę Nagrody Widzów. W pierwszym konkursie otrzymał ją Sylwester Wardęga. Twórcą, który najczęściej wygrywał Nagrodę Widzów jest Krzysztof Gonciarz.


KATEGORIE KONKURSU

KATEGORIE GŁÓWNE

1. Branded content

2. Hobby

3. Podróże

4. Edukacja, nauka, technika

5. Publicystyka, wideorozmowa

6. Kultura i sztuka

7. Rozrywka i komedia

8. Wideoklip

9. Vertical Video

NAGRODY SPECJALNE

Nagroda Widzów – zostanie przyznana materiałowi wideo, który uzyska największą liczbę głosów w głosowaniu przeprowadzonym na stronie www.grandvideoawards.pl. Każdy uczestnik głosowania może oddać jeden głos.

Nagroda za Kanał Roku – odbierze ją osoba o niekwestionowanych dokonaniach, wyznaczająca trendy i ciesząca się wpływem na innych twórców wideo.


ZGŁOSZENIA FILMÓW W KONKURSIE GRAND VIDEO AWARDS 2023
PRZYJMUJEMY DO PÓŁNOCY 5 WRZEŚNIA 2023 ROKU.