Aktualności

Strona główna  >  Newsy  >  ASUS #CreateAsUs

  • 02
  • paź
  • 2019
ASUS #CreateAsUs

CreateAsUs to projekt zainicjowany przez markę ASUS we współpracy z najlepszymi twórcami młodego pokolenia w Polsce. Hasło akcji wyraża kreatywne podejście do technologii, w którym najważniejsza jest innowacyjność i estetyka.

Obecna edycja #CreateAsUs tematyką nawiązuje do konkursu Grand Video Awards, dlatego w gronie ambasadorów akcji znaleźli się przede wszystkim twórcy wideo: Jordan JK Koman, Wielmożny, Nieantyfan i Adrian Kilar. ASUS kolejny rok z rzędu został także partnerem technologicznym i sponsorem nagród w kategorii Nauka, technologia, edukacja.

Obecność marki na gali ma na celu zainspirowanie profesjonalistów do jeszcze lepszej i bardziej jakościowej pracy dzięki premierze niezwykle wydajnego laptopa ASUS ZenBook Pro Duo UX581 – pierwszego na świecie laptopa z dwoma ekranami o zachwycającym designie.

Premiera sprzętu to prawdziwa rewolucja nie tylko w dziedzinie wideo. To także przełom w pracy fotografów, grafików, ilustratorów, rysowników, kompozytorów i DJ-ów. Drugi ekran dotykowy rozszerza i ulepsza możliwości interaktywnej obsługi laptopa, stwarzając nieograniczone szanse kreatywnej pracy, wspomagane przez ekstremalną wydajność procesora Intel® Core™ i9.

ASUS ZenBook Pro Duo UX581 w sprzedaży od 30 września!